Zlewozmywak kuchenny Pyramis Next 76x44 1B1D 070006701 760x440
Zdjęcia 5 |
Pyramis Next 76x44 1B1D 070006701 |
|
W zestawie zawór koszowy.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Pyramis 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Pyramis.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Pyramis Next 76x44 1B1D 070006701 760x440
Wszystkie ceny 8 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Zlewozmywak granitowy Pyramis Next 76x44 1B1D Karbon | 569 zł |
Zlewozmywak Pyramis Next 76X44Cm 1B1D Czarny | 999 zł |
Zlewozmywak granitowy Pyramis Next 76x44 1B1D Czarny 070006801 | 569 zł |
Zlewozmywak granitowy Pyramis Next 76x44 1B1D Szary beton 070053701 | 569 zł |
Zlewozmywak granitowy Pyramis Next 76x44 1B1D Volcano 5201217170929 | 569 zł |
pokaż 3 oferty
PolecamyPorównaj w tabeli →