Смартфон Samsung Galaxy A55 128 ГБ / 6 ГБ
Відео 8Фото 26 | Очікується у продажу Основний дисплей: дисплей ("): 6.6; роздільна здатність екрану: 2340x1080 (19.5:9); Захист екрана: Gorilla Glass v5; Співвідношення дисплей/корпус (%): 86; ОС: Android 14; Модель процесора: Exynos 1480; Процесор (ГГц): 2.75; Графічний процесор: Xclipse 530; ОЗП (ГБ): 6; Пам'ять (ГБ): 128 в списокмої списки |
Рекомендуємо товари в наявностіМобільні телефони Samsung →
від 1 585 zł
гарний звук, 5G, 6.6 ", 390 ppi, 120 Гц, Android 14, 128 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Exynos 1480, камера: 3 модулі, 50 МП, + 12 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6, NFC, стерео, захист IP67, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 213 г, без ЗП
від 1 796 zł
гарний звук, 5G, 6.6 ", 390 ppi, 120 Гц, Android 14, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Exynos 1480, камера: 3 модулі, 50 МП, + 12 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6, NFC, стерео, захист IP67, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 213 г, без ЗП
від 1 699 zł
гарний звук, 5G, 6.4 ", 403 ppi, 120 Гц, Android 13, 128 ГБ, ОЗП 6 ГБ, потужний процесор, Exynos 1380, камера: 3 модулі, 50 МП, + 12 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6, NFC, стерео, захист IP67, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 202 г, без ЗП
від 1 348 zł
гарний звук, 5G, 6.4 ", 403 ppi, 120 Гц, Android 13, 128 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Exynos 1380, камера: 3 модулі, 50 МП, + 12 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6, NFC, стерео, захист IP67, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 202 г, без ЗП
від 1 577 zł
гарний звук, 5G, 6.4 ", 403 ppi, 120 Гц, Android 13, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Exynos 1380, камера: 3 модулі, 50 МП, + 12 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6, NFC, стерео, захист IP67, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 202 г, без ЗП
від 1 215 zł
гарний звук, 5G, 6.6 ", 399 ppi, 120 Гц, Android 14, 128 ГБ, ОЗП 6 ГБ, потужний процесор, Exynos 1380, камера: 3 модулі, 50 МП, + 8 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6, NFC, стерео, захист IP67, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 209 г, без ЗП
від 1 393 zł
гарний звук, 5G, 6.6 ", 399 ppi, 120 Гц, Android 14, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Exynos 1380, камера: 3 модулі, 50 МП, + 8 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6, NFC, стерео, захист IP67, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 209 г, без ЗП
від 841 zł
5G, 6.67 ", 395 ppi, 120 Гц, Android 12.0, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 695 5G, камера: 3 модулі, 48 МП, + 8 МП, Wi-Fi 5, NFC, стерео, Hi-Res, захист IP53, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 189 г
від 1 015 zł
5G, 6.67 ", 395 ppi, 120 Гц, Android 12.0, 128 ГБ, ОЗП 6 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 695 5G, камера: 3 модулі, 48 МП, + 8 МП, Wi-Fi 5, NFC, стерео, Hi-Res, захист IP53, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 189 г
від 2 974 zł
5G, екран-водоспад, 6.56 ", 398 ppi, 120 Гц, Android 10.0, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 865 5G, камера: 3 модулі, 50 МП, + 8 МП, + 13 МП, зйомка 4K, Wi-Fi 5, NFC, зарядка: бездротова, fast charge, 4000 мАгод, 198 г
від 599 zł
6.6 ", 402 ppi, 90 Гц, Android 12.0, 128 ГБ, ОЗП 6 ГБ, Snapdragon 680 4G, камера: 3 модулі, 50 МП, + 8 МП, Wi-Fi 5, NFC, стерео, захист IP52, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 169 г
від 559 zł
6.6 ", 402 ppi, 90 Гц, Android 12.0, 256 ГБ, ОЗП 6 ГБ, Snapdragon 680 4G, камера: 3 модулі, 50 МП, + 8 МП, Wi-Fi 5, NFC, стерео, захист IP52, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 169 г
від 549 zł
5G, 6.58 ", 401 ppi, 60 Гц, Android 11.0, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Dimensity 700, камера: 3 модулі, 50 МП, зйомка 4K, Wi-Fi 5, зарядка: fast charge, 4100 мАгод, 175 г
від 549 zł
5G, 6.58 ", 401 ppi, 60 Гц, Android 11.0, 128 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Dimensity 700, камера: 3 модулі, 50 МП, зйомка 4K, Wi-Fi 5, зарядка: fast charge, 4100 мАгод, 175 г
від 869 zł
5G, 6.67 ", 395 ppi, 120 Гц, Android 12.0, 128 ГБ, ОЗП 6 ГБ, Snapdragon 4 Gen 1, камера: 3 модулі, 48 МП, + 8 МП, Wi-Fi 5, NFC, захист IP53, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 189 г
Samsung Galaxy A55 128 ГБ / 6 ГБ
Екран:6.6 ", 2340x1080 (19.5:9), 390 ppi, 120 Гц
Пам'ять:128 ГБ, + карта пам'яті, ОЗП 6 ГБ
Процесор:Exynos 1480
Камера:3 модулі, 50 МП, + 12 МП, макро
Відео:fullHD 60 к/с, 4K, стабілізація, уповільнена зйомка
Акумулятор:5000 мАгод
Вага:213 г
Чому смартфони починають гальмувати і який об'єм оперативної пам'яті зараз вважається оптимальним?Розбираємось в причинах уповільнення роботи та оптимальних об'ємах ОЗП на борту смартфонів
Як правильно заряджати смартфон, щоб акумуляторна батарея прожила довшеПрості правила, які допоможуть продовжити термін служби акумулятора у смартфоні
Всі характеристики
Серія Samsung Galaxy A (дизайн)Порівняти в таблиці →
від 1 796 zł
гарний звук, 5G, 6.6 ", 390 ppi, 120 Гц, Android 14, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Exynos 1480, камера: 3 модулі, 50 МП, + 12 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6, NFC, стерео, захист IP67, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 213 г, без ЗП
від 1 577 zł
гарний звук, 5G, 6.4 ", 403 ppi, 120 Гц, Android 13, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Exynos 1380, камера: 3 модулі, 50 МП, + 12 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6, NFC, стерео, захист IP67, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 202 г, без ЗП
від 1 585 zł
гарний звук, 5G, 6.6 ", 390 ppi, 120 Гц, Android 14, 128 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Exynos 1480, камера: 3 модулі, 50 МП, + 12 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6, NFC, стерео, захист IP67, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 213 г, без ЗП
від 1 699 zł
гарний звук, 5G, 6.4 ", 403 ppi, 120 Гц, Android 13, 128 ГБ, ОЗП 6 ГБ, потужний процесор, Exynos 1380, камера: 3 модулі, 50 МП, + 12 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6, NFC, стерео, захист IP67, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 202 г, без ЗП
від 1 348 zł
гарний звук, 5G, 6.4 ", 403 ppi, 120 Гц, Android 13, 128 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Exynos 1380, камера: 3 модулі, 50 МП, + 12 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6, NFC, стерео, захист IP67, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 202 г, без ЗП
від 1 186 zł
гарний звук, 5G, 6.6 ", 399 ppi, 120 Гц, Android 13, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Dimensity 1080, камера: 3 модулі, 48 МП, + 8 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 5, NFC, стерео, захист IP67, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 199 г, без ЗП
від 1 033 zł
гарний звук, 5G, 6.6 ", 399 ppi, 120 Гц, Android 13, 128 ГБ, ОЗП 6 ГБ, потужний процесор, Dimensity 1080, камера: 3 модулі, 48 МП, + 8 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 5, NFC, стерео, захист IP67, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 199 г, без ЗП
від 1 215 zł
гарний звук, 5G, 6.6 ", 399 ppi, 120 Гц, Android 14, 128 ГБ, ОЗП 6 ГБ, потужний процесор, Exynos 1380, камера: 3 модулі, 50 МП, + 8 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6, NFC, стерео, захист IP67, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 209 г, без ЗП
від 1 393 zł
гарний звук, 5G, 6.6 ", 399 ppi, 120 Гц, Android 14, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Exynos 1380, камера: 3 модулі, 50 МП, + 8 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6, NFC, стерео, захист IP67, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 209 г, без ЗП
від 545 zł
6.5 ", 396 ppi, 90 Гц, Android 14, 128 ГБ, ОЗП 4 ГБ, Helio G99, камера: 3 модулі, 50 МП, + 5 МП, уповільнена зйомка, Wi-Fi 5, NFC, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 200 г, без ЗП
від 995 zł
гарний звук, 5G, 6.4 ", 411 ppi, 90 Гц, Android 12.0, 128 ГБ, ОЗП 6 ГБ, потужний процесор, Samsung Exynos 1280, камера: 4 модулі, 48 МП, + 8 МП, стабілізація, Wi-Fi 5, NFC, стерео, захист IP67, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, bypass charge, 5000 мАгод, 186 г
від 899 zł
5G, 6.5 ", 396 ppi, 120 Гц, Android 14, 128 ГБ, ОЗП 6 ГБ, потужний процесор, Exynos 1280, камера: 3 модулі, 50 МП, + 8 МП, зйомка 4K, стабілізація, Wi-Fi 5, NFC, стерео, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 197 г
від 2 254 zł
гарний звук, 5G, 6.5 ", 405 ppi, 120 Гц, Android 12.0, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Exynos 1280, камера: 4 модулі, 64 МП, + 12 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 5, NFC, стерео, захист IP67, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, bypass charge, 5000 мАгод, 189 г, без ЗП
від 1 045 zł
5G, 6.5 ", 396 ppi, 120 Гц, Android 14, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Exynos 1280, камера: 3 модулі, 50 МП, + 8 МП, зйомка 4K, стабілізація, Wi-Fi 5, NFC, стерео, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 197 г
від 549 zł
5G, 6.6 ", 399 ppi, 90 Гц, Android 13, 64 ГБ, ОЗП 4 ГБ, Dimensity 700, камера: 3 модулі, 50 МП, зйомка 4K, стабілізація, Wi-Fi 5, NFC, захист IP67, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 202 г
від 1 549 zł
6.5 ", 405 ppi, 90 Гц, Android 11.0, 128 ГБ, ОЗП 4 ГБ, Snapdragon 720G, камера: 4 модулі, 64 МП, + 12 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 5, NFC, стерео, захист IP67, зарядка: fast charge, 4500 мАгод, 189 г
від 544 zł
6.6 ", 399 ppi, 60 Гц, Android 13, 64 ГБ, ОЗП 4 ГБ, Exynos 850, камера: 3 модулі, 50 МП, + 5 МП, Wi-Fi 5, NFC, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 201 г, без ЗП
від 1 049 zł
6.5 ", 405 ppi, 60 Гц, Android 10.0, 128 ГБ, ОЗП 6 ГБ, Samsung Exynos 9611, камера: 4 модулі, 48 МП, + 12 МП, зйомка 4K, уповільнена зйомка, Wi-Fi 5, NFC, зарядка: fast charge, 4000 мАгод, 172 г
від 1 711 zł
гарний звук, 5G, 6.6 ", 390 ppi, 120 Гц, Android 14, 128 ГБ, ОЗП 4 ГБ, потужний процесор, Exynos 1480, камера: 3 модулі, 50 МП, + 12 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6, NFC, стерео, захист IP67, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 213 г, без ЗП
від 1 187 zł
гарний звук, 5G, 6.5 ", 405 ppi, 120 Гц, Android 12.0, 128 ГБ, ОЗП 6 ГБ, потужний процесор, Exynos 1280, камера: 4 модулі, 64 МП, + 12 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 5, NFC, стерео, захист IP67, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, bypass charge, 5000 мАгод, 189 г, без ЗП
Відеоогляди
SAMSUNG GALAXY A55 5G | Bardzo udany model! | RECENZJA
23 березня21 849 переглядів
Samsung Galaxy A55 5G | Unboxing & 100 Hour Review
25 березня301 847 переглядів
Samsung Galaxy A55 Review- Watch Before Buying!
21 березня128 855 переглядів
Samsung Galaxy A55 review
28 березня 2024255 885 переглядів
Samsung Galaxy A55 Review
24 березня52 159 переглядів
Galaxy A55 5G: Official Unboxing | Samsung
11 березня435 979 переглядів
Samsung A55 vs Samsung A54 - SPEED TEST
20 березня161 478 переглядів
Samsung Galaxy A55 Review Good But Not Great
19 березня35 216 переглядів
Як вибрати мобільний телефон
Все про зарядки
Частота обновления экрана
Модификації Samsung Galaxy A55
Ціни на Samsung Galaxy A55 |
---|---|---|---|---|
Samsung Galaxy A55 128 ГБ / 4 ГБ | від 1 711 zł | 4 пропозиції | ||
Samsung Galaxy A55 128 ГБ / 8 ГБ | від 1 585 zł | 63 пропозиції | ||
Samsung Galaxy A55 256 ГБ / 8 ГБ | від 1 796 zł | 36 пропозицій |