Витяжка Elica Era C WH/A/80 білий (PRF0142728)
Elica Era C WH/A/80 білий білий нержавіюча сталь |
|
Як вибрати витяжкуСекрети вибору витяжки, яка підходитиме за всіма параметрами і прослужить довгі роки
Як почистити витяжкуВажливі не тільки зовнішня чистота і привабливість витяжки, але і стан її внутрішніх деталей
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Elica 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Elica.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Elica Era C WH/A/80 білий
Усі ціни 16 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
ELICA Okap ELICA ERA C WH/A/72 Biały | 479 zł |
Elica Okap ERA C WH/A/72 HZELIOZERW72SMK | 649 zł |
Okap ELICA Era C WH/A/72PRF0142728 Biały | 479 zł |
Elica Okap ERA C WH/A/72 56321 | 649 zł |
Okap ELICA Era C WH/A/72PRF0142728 Biały | 479 zł |
ще 11 пропозицій
Модификації Elica Era C WH/A/80
Ціни на Elica Era C WH/A/80 |
---|---|---|---|---|
Elica Era C WH/A/80 білий | від 272 zł | 17 пропозицій | ||
Elica Era C IX/A/80 нержавіюча сталь | від 400 zł | 17 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →