Витяжка Elica Fold BL/A/72 чорний (PRF0181961)
Фото 3 |
Elica Fold BL/A/72 чорний сріблястий чорний |
|
Як вибрати витяжкуСекрети вибору витяжки, яка підходитиме за всіма параметрами і прослужить довгі роки
Як почистити витяжкуВажливі не тільки зовнішня чистота і привабливість витяжки, але і стан її внутрішніх деталей
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Elica 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Elica.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Elica Fold BL/A/72 чорний
Усі ціни 14 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Okap kuchenny typ wyciągowy czarny 714x283x251 mm - FOLD BL/A/72 PRF018196 | 1 236 zł |
Elica FOLD BL MAT/A/72 | 944 zł |
Okap ELICA Fold BL Mat A 72 Czarny | 999 zł |
Okap ELICA FOLD BL/A/72 PRF0181961 | 1 138 zł |
ще 9 пропозицій
Модификації Elica Fold BL/A/72
Ціни на Elica Fold BL/A/72 |
---|---|---|---|---|
Elica Fold GR/A/72 сріблястий | від 900 zł | 3 пропозиції | ||
Elica Fold BL/A/72 чорний | від 944 zł | 14 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →