Szlifierka Yato YT-828291
Zdjęcia 7 |
Yato YT-828291 System 18 Vpłynny rozruchregulacja obrotówelektroniczne zabezpieczenie silnikasprzęgło ochronnebez akumulatora akum. brakwalizka / akum. 1 szt. 3 Ah |
|
Model YT-828291 jest dostarczany bez akumulatora i ładowarki.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Yato 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Yato.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Yato YT-828291
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
YATO Yato Szlifierka kątowa bezszczotkowa 18v 125mm 0xah bez aku. i ładowa | 324 zł |
Szlifierka Kątowa Bezszczotkowa Korpus 18V 125Mm Z Regulacją Obrotów | 294 zł |
SZLIFIERKA KĄTOWA BEZSZCZOTKOWA 125MM 18V,REGULACJA OBROTÓW | 362 zł |
Modyfikacje Yato YT-828291
Ceny na Yato YT-828291 |
---|---|---|---|---|
Yato YT-828291 | od 294 zł | 3 oferty | ||
Yato YT-82829 | od 566 zł | 3 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →