Karta pamięci SanDisk Extreme Pro V30 SDXC UHS-I U3 256 GB (SDSDXXY-256G-GN4IN)
Zdjęcia 4 |
SanDisk Extreme Pro V30 SDXC UHS-I U3 256Gb |
|
Przewodnik po kartach pamięci aparatuJakie karty pamięci są używane w nowoczesnych aparatach i czym się różnią? Rozgryźmy to
MicroSD, SD czy CompactFlash? Jak dobrać odpowiednią kartę pamięci do smartfona, aparatu, kamery i innego sprzętu?Rozumiemy, jakie formaty kart pamięci istnieją i gdzie są używane
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog SanDisk 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele SanDisk.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup SanDisk Extreme Pro V30 SDXC UHS-I U3 256 GB
Wszystkie ceny 21 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Sandisk Extreme Pro SDSDXXD-256G-GN4IN Karta Pamięci Czarny 256GB | 171 zł |
SanDisk Extreme PRO SD - 200MB/s - 256GB | 200 zł |
SanDisk Karta pamięci Extreme Pro SDXC 256GB 200/140 MB/s V30 UHS-I SFSANS | 267 zł |
Karta pamięci SANDISK Extreme PRO SDSDXXD-256G-GN4IN, RescuePRO Deluxe 256 | 231 zł |
SanDisk SDXC 256GB Extreme Pro 200/140 MB/s V30 UHS-I U3 RF-SD-SND-205 | 249 zł |
pokaż 16 ofert
Modyfikacje SanDisk Extreme Pro V30 SDXC UHS-I U3
Ceny na SanDisk Extreme Pro V30 SDXC UHS-I U3 |
---|---|---|---|---|
SanDisk Extreme Pro V30 SDXC UHS-I U3 64 GB | od 79 zł | 2 oferty | ||
SanDisk Extreme Pro V30 SDXC UHS-I U3 128 GB | od 119 zł | 5 oferty | ||
SanDisk Extreme Pro V30 SDXC UHS-I U3 256 GB | od 171 zł | 22 oferty | ||
SanDisk Extreme Pro V30 SDXC UHS-I U3 512 GB | od 346 zł | 2 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →