Karta pamięci Sony SDXC SF-E Series UHS-II 256 GB (SF-E256/T1)
Zdjęcia 7 |
Sony SDXC SF-E Series UHS-II 256Gb |
|
Przewodnik po kartach pamięci aparatuJakie karty pamięci są używane w nowoczesnych aparatach i czym się różnią? Rozgryźmy to
MicroSD, SD czy CompactFlash? Jak dobrać odpowiednią kartę pamięci do smartfona, aparatu, kamery i innego sprzętu?Rozumiemy, jakie formaty kart pamięci istnieją i gdzie są używane
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Sony 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Sony.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Sony SDXC SF-E Series UHS-II 256 GB
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
No name Karta pamięci SDXC UHS-II SSS-II serii SF-E SF-E256 256 GB SDXC Fl | 572 zł |
Karta Sony SF-E SDXC 256 GB Class 10 UHS-II/U3 V30 (SF-E256) | 533 zł |
Sony SF-E256 256 GB, SDXC, Flash memory class 10 ...nie z tej ziemi - OFER | 584 zł |
Sony SF-E256 256 GB, SDXC, Flash memory class 10 | 572 zł |
Sony Sdxc E Series 256gb Uhs-ii Class 10 U3 V60 Memory Card Wielokolorowy | 494 zł |
Karta pamięci Sony SD UHS-II SF-E 256 GB | 549 zł |
Modyfikacje Sony SDXC SF-E Series UHS-II
Ceny na Sony SDXC SF-E Series UHS-II |
---|---|---|---|---|
Sony SDXC SF-E Series UHS-II 64 GB | od 131 zł | 2 oferty | ||
Sony SDXC SF-E Series UHS-II 128 GB | od 249 zł | 3 oferty | ||
Sony SDXC SF-E Series UHS-II 256 GB | od 494 zł | 6 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →