Karta pamięci Sony SDXC SF-E Series UHS-II 128 GB (SF-E128/T1)
Zdjęcia 7 |
Sony SDXC SF-E Series UHS-II 128Gb |
|
Szybka karta SD UHS-II do szybkiego zapisu i odczytu danych. Pendrive przeznaczony jest do współpracy z aparatami i kamerami obsługującymi odpowiedni interfejs. Model doskonale nadaje się do kręcenia filmów w wysokiej rozdzielczości 4K. Klasę nagrywania wideo dla Sony SDXC SF-E Series UHS-II 128Gb wyznacza indeks V60 - w trybie nagrywania wideo operator ma prawo oczekiwać, że prędkość nie spadnie poniżej 60 MB/s.
Rzeczywista prędkość działania dysku odpowiada „paszportowi” i wynosi do 120 MB/s w trybie zapisu informacji, a także do 270 MB/s przy odczycie danych. Z boku korpusu pendrive'a umieszczono suwak, który blokuje nadpisywanie plików. Modelowi została przypisana klasa ochrony IP57, karta pamięci wytrzymuje upadki z wysokości półtora metra, działa po zanurzeniu do głębokości 1 m pod wodą (przez pół godziny), karta może być używana w zakresie temperatur od -25 °s do +85 °s. Wraz z produktem użytkownikowi oferowane jest zastrzeżone oprogramowanie File Rescue do odzyskiwania usuniętych informacji lub utraconych danych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Sony 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Sony.
Kup Sony SDXC SF-E Series UHS-II 128 GB
Sony SDXC E Series 128GB UHS-II Class 10 U3 V60 SFE128A.AE | 395 zł |
Sony Uhs-ii Class 10 U3 V60 128gb Memory Card Przezroczysty SFE128A | 249 zł |
Sony UHS-II U3 V60 SF-E128 Karta MicroSDXC 128GB Czarny/Szary | 278 zł |
Modyfikacje Sony SDXC SF-E Series UHS-II
Ceny na Sony SDXC SF-E Series UHS-II |
---|---|---|---|---|
Sony SDXC SF-E Series UHS-II 64 GB | od 131 zł | 2 oferty | ||
Sony SDXC SF-E Series UHS-II 128 GB | od 249 zł | 3 oferty | ||
Sony SDXC SF-E Series UHS-II 256 GB | od 494 zł | 6 oferty |