Карта пам'яті SanDisk Extreme Pro V30 SDXC UHS-I U3 256 ГБ (SDSDXXY-256G-GN4IN)
Фото 4 |
SanDisk Extreme Pro V30 SDXC UHS-I U3 256Gb |
|
Гід картами пам'яті для фотоапаратівЯкі картки пам'яті використовуються у сучасних камерах і чим вони відрізняються? Давайте розбиратися
MicroSD, SD або CompactFlash? Як вибрати відповідну карту пам'яті для смартфона, фотоапарата, відеокамери та іншої технікиРозбираємося, які існують формати карт пам'яті і де вони використовуються
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог SanDisk 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі SanDisk.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити SanDisk Extreme Pro V30 SDXC UHS-I U3 256 ГБ
Усі ціни 21 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Sandisk Extreme Pro SDSDXXD-256G-GN4IN Karta Pamięci Czarny 256GB | 189 zł |
SanDisk Extreme PRO SD - 200MB/s - 256GB | 209 zł |
Karta pamięci SANDISK Extreme PRO SDXC 256GB | 219 zł |
SanDisk SDXC 256GB Extreme Pro 200/140 MB/s V30 UHS-I U3 RF-SD-SND-205 | 249 zł |
Karta pamięci SANDISK Extreme PRO SDXC 256GB | 219 zł |
ще 16 пропозицій
Модификації SanDisk Extreme Pro V30 SDXC UHS-I U3
Ціни на SanDisk Extreme Pro V30 SDXC UHS-I U3 |
---|---|---|---|---|
SanDisk Extreme Pro V30 SDXC UHS-I U3 64 ГБ | від 79 zł | 2 пропозиції | ||
SanDisk Extreme Pro V30 SDXC UHS-I U3 128 ГБ | від 108 zł | 6 пропозицій | ||
SanDisk Extreme Pro V30 SDXC UHS-I U3 256 ГБ | від 189 zł | 22 пропозиції | ||
SanDisk Extreme Pro V30 SDXC UHS-I U3 512 ГБ | від 346 zł | 2 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →