Rower Romet Wagant 2 2023 frame 23
Zdjęcia 21 |
Romet Wagant 2 2023 frame 23 |
|
Jak dbać o rower i przygotować go do sezonuKażdy rower wymaga szczególnej uwagi i odpowiedniej jakości konserwacji.
Jak wybrać rower według rozmiaru ramy: 5 najważniejszych wskazówekWyjaśniamy, dlaczego tabele uniwersalne nie są najlepszym pomocnikiem przy wyborze ramy roweru
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Romet 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Romet.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Modyfikacje Romet Wagant 2 2023 frame 23
Ceny na Romet Wagant 2 2023 frame 23 |
---|---|---|---|---|
Romet Wagant 2 2023 frame 19 | od 1 639 zł | 12 oferty | ||
Romet Wagant 2 2023 frame 21 | od 1 639 zł | 6 oferty | ||
Romet Wagant 2 2023 frame 23 | od 1 639 zł | 1 oferta |
PodobnePorównaj w tabeli →