Rower Romet Huragan 2 2023 frame 50
Zdjęcia 8 |
Romet Huragan 2 2023 frame 50 rama 50rama 53 |
|
Jak dbać o rower i przygotować go do sezonuKażdy rower wymaga szczególnej uwagi i odpowiedniej jakości konserwacji.
Jak wybrać rower według rozmiaru ramy: 5 najważniejszych wskazówekWyjaśniamy, dlaczego tabele uniwersalne nie są najlepszym pomocnikiem przy wyborze ramy roweru
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Romet 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Romet.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Romet Huragan 2 2023 frame 50
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
2328E98 - 50 S Rower ROMET Huragan 2 czarno-żółty | 3 699 zł |
Rower szosowy ROMET HURAGAN 2 2023 | 2 959 zł |
ROMET HURAGAN 2 2023 CZARNO-ŻÓŁTY | 3 149 zł |
Modyfikacje Romet Huragan 2 2023 frame 50
Ceny na Romet Huragan 2 2023 frame 50 |
---|---|---|---|---|
Romet Huragan 2 2023 frame 50 | od 2 959 zł | 3 oferty | ||
Romet Huragan 2 2023 frame 53 | od 3 094 zł | 1 oferta |
PodobnePorównaj w tabeli →