Rower Romet Orkan 2 M 2022 frame 19
Romet Orkan 2 M 2022 frame 19 rama 19"rama 21" |
|
Jak dbać o rower i przygotować go do sezonuKażdy rower wymaga szczególnej uwagi i odpowiedniej jakości konserwacji.
Jak wybrać rower według rozmiaru ramy: 5 najważniejszych wskazówekWyjaśniamy, dlaczego tabele uniwersalne nie są najlepszym pomocnikiem przy wyborze ramy roweru
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Romet 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Romet.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Romet Orkan 2 M 2022 frame 19
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Rower Crossowy ROMET ORKAN 2 M 2022 Rama: 19' | 1 259 zł |
Rower crossowy ROMET ORKAN 2 M 2022 | 1 469 zł |
2328604 - 18 M Rower ROMET Orkan 2 M czarno-limonkowy | 2 299 zł |
2328606 - 18 M Rower ROMET Orkan 2 M jasnografitowo-czerwony | 2 299 zł |
2328605 - 20 L Rower ROMET Orkan 2 M jasnografitowo-czerwony | 2 299 zł |
ROMET ORKAN 2 M 2022 GRAFITOWO-CZERWONY | 1 749 zł |
Modyfikacje Romet Orkan 2 M 2022 frame 19
Ceny na Romet Orkan 2 M 2022 frame 19 |
---|---|---|---|---|
Romet Orkan 2 M 2022 frame 19 | od 1 259 zł | 9 oferty | ||
Romet Orkan 2 M 2022 frame 21 | od 1 364 zł | 3 oferty |
PodobnePorównaj w tabeli →