Велосипед Romet Orkan 2 M 2022 frame 19
Romet Orkan 2 M 2022 frame 19 рама 19"рама 21" |
|
Як доглядати велосипед і підготувати його до сезонуБудь-якому велосипеду потрібно приділяти пильну увагу та проводити його якісне обслуговування
Як підібрати велосипед за розміром рами: 5 найважливіших порадРозбираємось, чому універсальні таблиці — не найкращий помічник з вибору рами велосипеда.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Romet 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Romet.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Romet Orkan 2 M 2022 frame 19
Усі ціни 6 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Rower Crossowy ROMET ORKAN 2 M 2022 Rama: 19' | 1 259 zł |
Rower crossowy ROMET ORKAN 2 M 2022 | 1 469 zł |
2328604 - 18 M Rower ROMET Orkan 2 M czarno-limonkowy | 2 299 zł |
2328606 - 18 M Rower ROMET Orkan 2 M jasnografitowo-czerwony | 2 299 zł |
2328605 - 20 L Rower ROMET Orkan 2 M jasnografitowo-czerwony | 2 299 zł |
ROMET ORKAN 2 M 2022 GRAFITOWO-CZERWONY | 1 749 zł |
Модификації Romet Orkan 2 M 2022 frame 19
Ціни на Romet Orkan 2 M 2022 frame 19 |
---|---|---|---|---|
Romet Orkan 2 M 2022 frame 19 | від 1 259 zł | 9 пропозицій | ||
Romet Orkan 2 M 2022 frame 21 | від 1 364 zł | 3 пропозиції |