Велосипед Romet Pop Art Lux 2022 frame 20
Romet Pop Art Lux 2022 frame 20 рама 18"рама 20" |
|
Як доглядати велосипед і підготувати його до сезонуБудь-якому велосипеду потрібно приділяти пильну увагу та проводити його якісне обслуговування
Як підібрати велосипед за розміром рами: 5 найважливіших порадРозбираємось, чому універсальні таблиці — не найкращий помічник з вибору рами велосипеда.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Romet 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Romet.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Romet Pop Art Lux 2022 frame 20
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Rower miejski Romet Pop Art Lux 28 z koszykiem szary L | 1 999 zł |
Rower miejski damski z oświetleniem Romet 28 cali szary | 1 739 zł |
Rower miejski damski Romet Pop Art 28 Lux | 2 029 zł |
Rower miejski Romet Pop Art Lux 28 z koszykiem | 1 999 zł |
Rower miejski damski Romet Pop Art 28 Lux | 1 979 zł |
Модификації Romet Pop Art Lux 2022 frame 20
Ціни на Romet Pop Art Lux 2022 frame 20 |
---|---|---|---|---|
Romet Pop Art Lux 2022 frame 18 | від 1 633 zł | 9 пропозицій | ||
Romet Pop Art Lux 2022 frame 20 | від 1 739 zł | 6 пропозицій |