Велосипед Romet Pop Art Lux 2022 frame 18
Romet Pop Art Lux 2022 frame 18 рама 18"рама 20" |
|
Як доглядати велосипед і підготувати його до сезонуБудь-якому велосипеду потрібно приділяти пильну увагу та проводити його якісне обслуговування
Як підібрати велосипед за розміром рами: 5 найважливіших порадРозбираємось, чому універсальні таблиці — не найкращий помічник з вибору рами велосипеда.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Romet 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Romet.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Romet Pop Art Lux 2022 frame 18
Усі ціни 6 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Rower miejski Romet Pop Art Lux 28 z koszykiem szary M | 1 999 zł |
Rower Miejski 28" ROMET POP ART LUX rama 18" szary R22 | 1 633 zł |
Rower miejski damski z oświetleniem Romet 28 cali szary | 1 884 zł |
Rower miejski ROMET POP ART LUX | 2 029 zł |
Rower miejski ROMET POP ART LUX | 2 899 zł |
ROMET POP ART LUX 2022 BORDOWY | 2 099 zł |
Модификації Romet Pop Art Lux 2022 frame 18
Ціни на Romet Pop Art Lux 2022 frame 18 |
---|---|---|---|---|
Romet Pop Art Lux 2022 frame 18 | від 1 633 zł | 9 пропозицій | ||
Romet Pop Art Lux 2022 frame 20 | від 1 739 zł | 6 пропозицій |