Rower Romet Pop Art Lux 2022 frame 18
Romet Pop Art Lux 2022 frame 18 rama 18"rama 20" |
|
Jak dbać o rower i przygotować go do sezonuKażdy rower wymaga szczególnej uwagi i odpowiedniej jakości konserwacji.
Jak wybrać rower według rozmiaru ramy: 5 najważniejszych wskazówekWyjaśniamy, dlaczego tabele uniwersalne nie są najlepszym pomocnikiem przy wyborze ramy roweru
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Romet 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Romet.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Romet Pop Art Lux 2022 frame 18
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Rower miejski Romet Pop Art Lux 28 z koszykiem szary M | 1 999 zł |
Rower Miejski 28" ROMET POP ART LUX rama 18" szary R22 | 1 633 zł |
Romet, Rower Miejski, POP ART LUX 28', czarny, 2022, damski | 1 884 zł |
Rower miejski ROMET POP ART LUX | 2 029 zł |
Rower miejski ROMET POP ART LUX | 2 899 zł |
Romet, Rower Miejski, POP ART LUX 28', szary, 2022, damski | 1 884 zł |
ROMET POP ART LUX 2022 BORDOWY | 2 099 zł |
Modyfikacje Romet Pop Art Lux 2022 frame 18
Ceny na Romet Pop Art Lux 2022 frame 18 |
---|---|---|---|---|
Romet Pop Art Lux 2022 frame 18 | od 1 633 zł | 11 oferty | ||
Romet Pop Art Lux 2022 frame 20 | od 1 739 zł | 7 oferty |
PodobnePorównaj w tabeli →