Rower elektryczny ENGWE EP-2 Pro 750W
Wideo 18Zdjęcia 22 |
ENGWE EP-2 Pro 750W |
|
Jak dbać o rower i przygotować go do sezonuKażdy rower wymaga szczególnej uwagi i odpowiedniej jakości konserwacji.
Jak wybrać rower według rozmiaru ramy: 5 najważniejszych wskazówekWyjaśniamy, dlaczego tabele uniwersalne nie są najlepszym pomocnikiem przy wyborze ramy roweru
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog ENGWE 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele ENGWE.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup ENGWE EP-2 Pro 750W
Wszystkie ceny 14 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
ENGWE EP-2 Pro Rower Elektryczny dla Dorosłych Składany E-bike 250W 2040 G | 4 339 zł |
Engwe EP-2 Pro 750W 13Ah 20' PL Czarny | 4 299 zł |
ENGWE EP-2 Pro składany rower elektryczny, silnik 250 W, 20 * 4,0 cala, gr | 4 342 zł |
ENGWE, Rower Elektryczny EP-2 PRO, Czarny | 4 469 zł |
ENGWE EP-2 Pro Rower Elektryczny dla Dorosłych Składany E-bike 2040 Gruby | 4 361 zł |
pokaż 9 ofert
Wideo recenzje
PodobnePorównaj w tabeli →