Rower Romet Pop Art Eco 2022 frame 18
Romet Pop Art Eco 2022 frame 18 rama 18"rama 20" |
|
Jak dbać o rower i przygotować go do sezonuKażdy rower wymaga szczególnej uwagi i odpowiedniej jakości konserwacji.
Jak wybrać rower według rozmiaru ramy: 5 najważniejszych wskazówekWyjaśniamy, dlaczego tabele uniwersalne nie są najlepszym pomocnikiem przy wyborze ramy roweru
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Romet 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Romet.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Romet Pop Art Eco 2022 frame 18
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Romet, Rower Miejski, POP ART ECO 26', czarny, 2022, damski | 1 462 zł |
Rower miejski ROMET POP ART ECO 26 | 2 249 zł |
Romet, Rower Miejski, POP ART ECO 28', czarny, 2022, damski | 1 379 zł |
Romet, Rower Miejski, POP ART ECO 28', błękitny, 2022, damski | 1 379 zł |
Romet, Pop Art ECO 26', wrzosowy, (2022), damski | 1 547 zł |
Modyfikacje Romet Pop Art Eco 2022 frame 18
Ceny na Romet Pop Art Eco 2022 frame 18 |
---|---|---|---|---|
Romet Pop Art Eco 2022 frame 18 | od 1 379 zł | 10 oferty | ||
Romet Pop Art Eco 2022 frame 20 | od 1 495 zł | 2 oferty |
PodobnePorównaj w tabeli →