Licznik rowerowy / prędkościomierz Garmin Edge 540
Wideo 22Zdjęcia 10 |
Garmin Edge 540
Rodzaj:bezprzewodowy
Wyświetlacz:z podświetleniem
Statystyka:prędkość, dystans
Czujniki:termometr, barometr
Powiadomienia ze smartfona, pogoda, monity dźwiękowe. Kompatybilny z Vectorem, z reflektorami, wyświetlaczem i radarem Varia, Integracją Shimano DI2 Synchro Shift. Connect IQ, Garmin Connect, Virb, Find MY Edge, Inreach, elektroniczna zmiana biegów ANT+.
Solar - funkcja ładowania energią słoneczną, Sensor Bundle - zestaw czujników kadencji i tętna w zestawie.
Wszystkie dane techniczne
Dane techniczne Edge 540
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Garmin 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Garmin.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Garmin Edge 540
Wszystkie ceny 10 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Licznik rowerowy GARMIN Edge 540 | 1 900 zł |
Licznik rowerowy GARMIN Edge 540 010-02694-31 | 1 900 zł |
Licznik rowerowy GPS Garmin Edge 540 Solar Uniwersalny | 2 349 zł |
Garmin Edge 540, Bundle, EU East + Central | 2 189 zł |
pokaż 5 ofert
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →