Велокомп'ютер / спідометр Sigma Pure 1
Відео 2Фото 5 |
У фірмовій лінійці бренду Sigma велокомп'ютер Pure 1 належить до початкових рішень. Він підійде велосипедистам, яким потрібні відповіді на найбільш базові питання, на зразок яка швидкість, скільки пройдено і як довго триває заїзд. Модель являє собою головний пристрій із пластику з вологозахистом і дротовий датчик обороту коліс. При цьому для їх установки на велосипеді не буде потрібно якийсь спеціальний інструмент (всі необхідні комплектуючі йдуть в комплекті поставки).
Велокомп'ютер Sigma Pure 1 примітний досить великим (2-дюймовим) монохромним дисплеєм. Він передбачає три рядки: відповідно демонструється швидкість, відстань (поточний або сумарний пробіг) і час (в дорозі або загальне). Всі значення на екрані досить великі і легко читаються (в тому числі для тих, чий зір не ідеально). Додаткові функціональні можливості обмежуються автоматичним стартом / стопом, тобто прилад включається при початку обертання педалей і самостійно вимикається при зупинці. Працює модель від батарейки CR2032, термін служби якої може перевищувати 2 роки.
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Sigma 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Sigma.
Купити Sigma Pure 1
Усі ціни 30 →SIGMA SPORT Pure 1 Rowerowy Miernik Prędkości Czarny Rozmiar Uniwersalny 3 | 87 zł |
Licznik rowerowy SIGMA PURE 1 ATS bezprzewodowy | 139 zł |
Sigma Sport Pure 1 ATS wireless bicyclecomputer 03102 | 117 zł |
Licznik rowerowy Sigma Pure 1 ATS bialy 03102 | 135 zł |
Licznik rowerowy Sigma Pure 1 ATS wireless 3102 white F5 | 200 zł |