Велокомп'ютер / спідометр Sigma BC 8.0 WR
Фото 3 |
Sigma BC 8.0 WR
Тип:дротовий
Дисплей:3 рядковий
Статистика:швидкість
Всі характеристики
Характеристики BC 8.0 WR
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Sigma 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Sigma.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Sigma BC 8.0 WR
Усі ціни 17 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
SIGMA SPORT BC 80 WR P rzewodowy komputer rowerowy z wieloma funkcjami wys | 77 zł |
Licznik rowerowy SIGMA BC 8.0 WR | 77 zł |
Licznik Sigma Bc 8.0 WR | 90 zł |
Sigma Sport BC 8.0 WR Bike Computer with Cable 49082101 | 74 zł |
ще 12 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →