Велокомп'ютер / спідометр Sigma Base 1200
Фото 6 |
У фірмовій лінійці Sigma велокомп'ютер Base 1200 належить до одних з базових рішень початкового цінового сегмента і підходить початківцям велосипедистам. Модель передбачає дротове підключення датчика повороту коліс до головного пристрою, на відміну від бездротової версії 1200 WL, але для монтажу додатковий інструмент не буде потрібно: всі необхідні аксесуари (включаючи кріпильні кільця і базу) йдуть в комплекті поставки.
Пластиковий корпус велокомп'ютера Sigma Base 1200 захищений від води (Клас IPX7), так що йому не страшні навіть виїзди в дощову погоду. Модель інформує велосипедиста про показники швидкості (поточної, середньої і максимальної), часу і дистанції (пройденої за добу і взагалі), а також здатна замінити звичайний годинник. Всі дані виводяться на монохромний 3-рядковий дисплей. Працює прилад від кнопкового елемента живлення-батарейки CR2032, яку нескладно знайти в продажу на заміну.
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Sigma 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Sigma.
Купити Sigma Base 1200
Усі ціни 6 →Licznik rowerowy SIGMA SPORT - BC 1200 | 110 zł |
Sigma Licznik rowerowy przewodowy SIGMA Baseline 1200 | 139 zł |
Licznik rowerowy SIGMA Baseline 1200 01950 | 76 zł |
Sigma, Licznik Rowerowy Przewodowy Base Bc-1200, Czarno-Czerwony | 130 zł |
Komputerek Sigma BASE 1200 | 90 zł |
Sigma Baseline Bc 1200 Cycling Computer Czerwony,Czarny | 72 zł |