Велокомп'ютер / спідометр Sigma BC 8.0 WL (SD08211)
Фото 6 |
Sigma BC 8.0 WL
Тип:бездротовий
Дисплей:3 рядковий
Статистика:швидкість
Всі характеристики
Характеристики BC 8.0 WL
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Sigma 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Sigma.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Sigma BC 8.0 WL
Усі ціни 14 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
SIGMA SPORT BC80 WL Bezprzewodowy komputer rowerowy z funkcją numerous Fun | 140 zł |
Sigma Sport BC 8.0 WL ATS 08211 | 130 zł |
Licznik rowerowy SIGMA BC 8.0 WL ATS 08211 F8 | 220 zł |
Sigma Licznik rowerowy bezprzewodowy SIGMA BC 8.0 WL ATS | 161 zł |
Sigma bc 8.0 wl ats licznik rowerowy, bezprzewodowy | 186 zł |
ще 9 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →