Велокомп'ютер / спідометр Sigma Sport Rox 10.0 GPS
Фото 5 |
Sigma Sport Rox 10.0 GPS
Тип:бездротовий
Дисплей:3 рядковий, з підсвіткою
Статистика:швидкість
Датчики:термометр, барометр
Всі характеристики
Характеристики Sport Rox 10.0 GPS
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Sigma 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Sigma.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Sigma Sport Rox 10.0 GPS
Усі ціни 6 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
ANT+ Cadence transmitter 20503 | 100 zł |
Sigma SIGMA ANT+ bezdrátový snímač rychlosti pro ROX 10.0 - 20502 | 97 zł |
Sigma czujnik prędkości licznika rox 10 ant+20502 | 95 zł |
Sigma, Nadajnik prędkości, ANT+ SPEED ROX 10.0 GPS, czarny | 125 zł |
Sigma R1 Duo Heart Rate Sensor Czarny | 151 zł |
Sigma Ant+ Cadence Sensor Czarny | 77 zł |
Додаткові функції і можливості велокомп'ютера / спідометра Sigma Sport Rox 10.0 GPS:
- Функції вимірювання потужності (поточна, середня, максимальна)
- Оцінка виконаної роботи в кДж
- Одна цільова зона
- Чотири зони інтенсивності
- Автоматичний розрахунок зон інтенсивності
- Можливість роботи на трьох велосипедах з автоматичним розпізнаванням
- Навігація по минитреку
- Звуковий сигнал GPS при відхиленні від маршруту
- Можливість відображення всіх показників окремо для кожного з трьох велосипедів
РекомендуємоПорівняти в таблиці →