Велокомп'ютер / спідометр Sigma BC 5.0 WR (SD05210)
Фото 6 |
Sigma BC 5.0 WR
Тип:дротовий
Дисплей:2 рядковий
Всі характеристики
Характеристики BC 5.0 WR
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Sigma 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Sigma.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Sigma BC 5.0 WR
Усі ціни 11 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Sigma Unisex-Dorosły Bc 50 Wr 5210 Komputer Rowerowy Czarny 17" 05210 | 57 zł |
Sigma Sport BC 5.0 WR 05210 | 61 zł |
Licznik rowerowy SIGMA BC 5.0 WR 05210 black F5 | 120 zł |
Sigma bc 5.0 wr licznik rowerowy, przewodowy | 85 zł |
Sigma Licznik Sigma BC 5.0 WR | 69 zł |
ще 6 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →