Licznik rowerowy / prędkościomierz Sigma BC 5.0 WR (SD05210)
Zdjęcia 6 |
Sigma BC 5.0 WR
Rodzaj:przewodowy
Wyświetlacz:2 -liniowy
Wszystkie dane techniczne
Dane techniczne BC 5.0 WR
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Sigma 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Sigma.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Sigma BC 5.0 WR
Wszystkie ceny 11 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Sigma Unisex-Dorosły Bc 50 Wr 5210 Komputer Rowerowy Czarny 17" 05210 | 57 zł |
Sigma Sport BC 5.0 WR 05210 | 61 zł |
Licznik rowerowy SIGMA BC 5.0 WR 05210 black F5 | 120 zł |
Sigma bc 5.0 wr licznik rowerowy, przewodowy | 85 zł |
Sigma Licznik Sigma BC 5.0 WR | 69 zł |
pokaż 6 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →