Licznik rowerowy / prędkościomierz Sigma BC 8.0 WL (SD08211)
Zdjęcia 6 |
Sigma BC 8.0 WL
Rodzaj:bezprzewodowy
Wyświetlacz:3 -liniowy
Statystyka:prędkość
Wszystkie dane techniczne
Dane techniczne BC 8.0 WL
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Sigma 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Sigma.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Sigma BC 8.0 WL
Wszystkie ceny 14 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
SIGMA SPORT BC80 WL Bezprzewodowy komputer rowerowy z funkcją numerous Fun | 140 zł |
Sigma Sport BC 8.0 WL ATS 08211 | 130 zł |
Licznik rowerowy SIGMA BC 8.0 WL ATS 08211 F8 | 220 zł |
Sigma Licznik rowerowy bezprzewodowy SIGMA BC 8.0 WL ATS | 161 zł |
Sigma bc 8.0 wl ats licznik rowerowy, bezprzewodowy | 186 zł |
pokaż 9 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →