Licznik rowerowy / prędkościomierz Sigma Sport Rox 10.0 GPS
Zdjęcia 5 |
Sigma Sport Rox 10.0 GPS
Rodzaj:bezprzewodowy
Wyświetlacz:3 -liniowy, z podświetleniem
Statystyka:prędkość
Czujniki:termometr, barometr
Wszystkie dane techniczne
Dane techniczne Sport Rox 10.0 GPS
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Sigma 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Sigma.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Sigma Sport Rox 10.0 GPS
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
ANT+ Cadence transmitter 20503 | 100 zł |
Sigma SIGMA ANT+ bezdrátový snímač rychlosti pro ROX 10.0 - 20502 | 97 zł |
Sigma czujnik prędkości licznika rox 10 ant+20502 | 95 zł |
Sigma, Nadajnik prędkości, ANT+ SPEED ROX 10.0 GPS, czarny | 125 zł |
Sigma R1 Duo Heart Rate Sensor Czarny | 151 zł |
Sigma Ant+ Cadence Sensor Czarny | 77 zł |
Zaawansowane funkcje i możliwości licznika rowerowego / prędkościomierza Sigma Sport Rox 10.0 GPS:
- Funkcje pomiaru mocy (prąd, średnia, maksymalna)
- Oszacowanie wykonanej pracy w kJ
- Jedna strefa docelowa
- Cztery strefy intensywności
- Automatyczne obliczanie stref intensywności
- Możliwość obsługi trzech rowerów z automatycznym rozpoznawaniem
- Nawigacja Minitrack
- Sygnał GPS podczas zjeżdżania z trasy
- Możliwość wyświetlania wszystkich wskaźników osobno dla każdego z trzech rowerów
PolecamyPorównaj w tabeli →