Licznik rowerowy / prędkościomierz Sigma BC 5.0 WL
Sigma BC 5.0 WL
Dane techniczne BC 5.0 WL
|
Ustawienia główne | Rodzaj | bezprzewodowy | Dane | obecna prędkość aktualna przebyta odległość całkowita przebyta odległość aktualny czas podróży
| | | Wyświetlacz | Model kolorów | monochromatyczny | Liczba linii | 2 |
| Dodatkowe funkcje | Funkcje | odporność na wilgoć automatyczny start-stop zegarek
| | | Dane ogólne | Źródło zasilania | bateria | Materiał obudowy | tworzywo sztuczne | Oficjalna strona | sigmasport.com | Data dodania do E-Katalog | marzec 2023 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem
zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Sigma 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Sigma.
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
|
| SIGMA SPORT BC 50 WL bezprzewodowy komputer rowerowy z wieloma funkcjami kFunkcje – Przegląd wyświetla pięć podstawowych funkcji prędkości, kilometrów dziennych, całkowitych kilometrów, czasu jazdy i... więcejgodziny
Łatwa obsługa – smukła konstrukcja trackera GPS umożliwia obsługę i przeglądanie za pomocą jednego przycisku. Umożliwia to łatwą nawigację również podczas jazdy
Odporność – BC 5.0 WL jest wodoszczelna i odporna na warunki atmosferyczne, a zintegrowana wymienna bateria guzikowa zapewnia energię przez ponad dwa lata
Bezprzewodowy – dzięki kodowanej transmisji radiowej nie są potrzebne żadne kable do komputera rowerowego, a nadajnik radiowy przymocowany do widelca przekazuje stale i bez zakłóceń prędkość mierzoną na koło
Zakres dostawy – komputer rowerowy (z baterią), uchwyt do modelu radiowego, nadajnik ATS (wraz z baterią), magnes, materiał mocujący, instrukcja obsługi Amazon.pl
Złóż skargę | 140 zł | | |
|
| Sigma Sport BC 5,0 WL ATS Wireless 49052111Compact intuitive bike computer with the 5 most important functions.The bike computer is easy to use and can be used by both... więcejchildren and adults. The bike computer is wireless and uses a sensor on the front fork to send data to the device. The sensor is fastened with strips. The cycle computer has a battery life of more than 2 years and the battery can be replaced thereafter. Features:. Distance. Driving time. Speed. Total distance. Watch. Bikable.comDostawa: w Polsce Złóż skargę | 117 zł | | |
|
| Sigma bc 5.0 wl ats licznik rowerowy, bezprzewodowyLicznik rowerowy BC 5.0 WL ATS oferuje pięć najważniejszych funkcji na bardzo małym urządzeniu. Pomimo kompaktowego formatu w... więcejyświetlacz komputera rowerowego jest duży i czytelny, a wiele funkcji jest wyświetlanych jako symbole lub ikony. Duży przycisk sprawia, że przełączanie między danymi jest szybkie i łatwe, nawet podczas jazdy. FUNKCJE:Aktualna prędkośćDystansCałkowity dystansCzas jazdyZegar (12/24h) CECHYWyświetla funkcje za pomocą ikonWstępnie zdefiniowane rozmiary oponCzas jazdy do 100 hRegulowany tryb skanowaniaAutomatyczny start/stopWodoszczelność IPX8Kompatybilny z UFSB ZESTAW BC 5.0 WL ATS ZAWIERA:Licznik rowerowy (z baterią), bezprzewodowy zestaw montażowyNadajnik prędkości ATS (wraz z baterią),magnes, materiały montażowe, instrukcję obsługi Mikesport.plZłóż skargę | 167 zł | | |
|
| Sigma Sigma BC 5.0 ATS 5211To jest automatyczne tłumaczenie wygenerowane przez software:Poręczny komputer rowerowy dla początkujących Bezprzewodowy licz... więcejnik rowerowy BC 5.0 WL to przystępne cenowo zaproszenie do świata komputerów rowerowych SIGMA ORIGINALS. Czy to dojazdy do pracy, jazda rekreacyjna czy dziecięca jazda na rowerze – dzięki swoim pięciu funkcjom niezawodnie dostarcza rowerzystom najważniejszych danych, takich jak prędkość czy dystans. Jest łatwy w użyciu, przejrzysty i kompaktowy. Przegląd najważniejszych funkcji Ten najmniejszy licznik rowerowy SIGMA jest kompaktowy i pokazuje pięć najważniejszych podstawowych funkcji, które uwielbiają rowerzyści: prędkość, dzienny przebieg, całkowity przebieg, czas i godziny jazdy. Bezprzewodowa transmisja danych Dzięki opracowanej przez firmę SIGMA szyfrowanej bezprzewodowej transmisji radiowej (WL) nie są potrzebne żadne kable. Nadajnik radiowy zamontowany na wtyczce bez zakłóceń przekazuje zmierzoną prędkość do odbiornika BC 5.0 WL. Kompaktowy i czytelny wyświetlacz Wyświetlacz BC 5.0 WL oferuje wystarczająco dużo miejsca na powierzchni 27 x 35 mm, aby stale wyświetlać aktualną prędkość i czytelne wyświetlanie innych ważnych funkcji. Wyświetlacz obrotomierza jest prosty: w dolnym wierszu z czterema różnymi symbolami zawsze widać, która funkcja jest wybrana. Dzięki symbolom komputer rowerowy jest bardzo czytelny. Łatwa operacja Konfiguracja i sterowanie BC 5.0 WL to pestka — wystarczy jeden przycisk. Poszczególne funkcje można łatwo przeglądać w dowolnym momencie. Odporny na warunki pogodowe i długi czas pracy na baterii BC 5.0 WL jest wodoodporny i odporny na warunki pogodowe, dzięki czemu jest gotowy do użycia w dowolnym momencie. Rowerzyści nie muszą się również martwić o żywotność baterii komputera rowerowego. Zintegrowana wymienna bateria guzikowa (CR 2032) może zasilać BC 5.0 WL przez ponad dwa lata. Wycieczki kilkudniowe Komputer rowerowy BC 5.0 WL mierzy czas jazdy i dystans nawet podczas dłuższych wypraw rowerowych. Ułatwia to przeglądanie całego dystansu wielodniowego urlopu rowerowego. Łatwa instalacja Uchwyt na kierownicę komputera rowerowego BC 5.0 WL i czujnik prędkości można szybko zamontować na rowerze za pomocą dołączonych opasek kablowych. Obrotomierz można wygodnie wyjąć i schować. Predefiniowane wymiary opon Dzięki predefiniowanym wymiarom opon ustawienie BC 5.0 WL jest proste - od małych rowerków dziecięcych po koła 29''. Jednak obwód opony można również wprowadzić ręcznie z dokładnością do milimetra. Cechy Obecna prędkość Dystans Suma kilometrów Czas podróży Zegar Cechy Transmisja radiowa z kodowaniem ATS Wyświetlanie funkcji za pomocą ikon Predefiniowane wymiary opon Czas jazdy do 100h Regulowany tryb skanowania Automatyczne uruchamianie / zatrzymywanie Wodoodporny zgodnie z IPX8 Zawartość opakowania i akcesoria Komputer rowerowy (wraz z baterią) Uchwyt do modelu bezprzewodowego Nadajnik ATS (wraz z baterią) Magnes Materiał montażowy Instrukcja obsługi
Kraj pochodzenia: Chiny
Łączność: Bezprzewodowy Muziker.plDostawa: w Polsce Złóż skargę | 150 zł | | |
|
| Licznik Sigma Bc 5.0 WL Ats | 179 zł | | |
Dynamika cen dla Sigma BC 5.0 WL