Licznik rowerowy / prędkościomierz Sigma Sport BC 500 Baseline
Najprostszy komputer rowerowy w linii Sigma należy do niedrogich modeli. Jest w stanie zaspokoić potrzeby początkujących rowerzystów. Urządzenie pozwala określić podstawowe parametry jazdy rowerem, czyli przebyty dystans do jazdy oraz całkowity przebieg, aktualną prędkość i czas przejazdu. Również komputer rowerowy Sigma Sport BC 500 Baseline przejmie rolę zwykłego zegarka. Do wyświetlania tych informacji służy mały monochromatyczny wyświetlacz z dwoma liniami do wyświetlania wartości liczbowych oraz jednym dodatkowym (środkowym) polem z ikonami wskazań.
Głównym „dostawcą” danych jest czujnik prędkości koła, który zakłada połączenie przewodowe z jednostką główną, ale nie wymaga użycia dodatkowych narzędzi. Model włącza się i wyłącza automatycznie, gdy tylko ruch zostanie odpowiednio uruchomiony lub zatrzymany. Warto również podkreślić ochronę przed wilgocią etui, która pozwala na obsługę urządzenia w śniegu i deszczu, a także zasilanie z popularnej „pigułki” – baterii CR2032.
|
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Sigma 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Sigma.
Kup Sigma Sport BC 500 Baseline
Wszystkie ceny 8 →Sigma 5 funkcji Sport 500-cyklowy komputer - wielokolorowy 117 | 86 zł |
Sigma Baseline 500 Computer 01930 | 52 zł |
Sigma Licznik BC 500 BaseLine 2014 (01930) | 60 zł |
Sigma licznik rowerowy base 500 | 80 zł |
Sigma Komputerek Sigma BASE 500 | 59 zł |