Licznik rowerowy / prędkościomierz Sigma BC 8.0 WR
Zdjęcia 3 |
Sigma BC 8.0 WR
Rodzaj:przewodowy
Wyświetlacz:3 -liniowy
Statystyka:prędkość
Wszystkie dane techniczne
Dane techniczne BC 8.0 WR
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Sigma 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Sigma.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Sigma BC 8.0 WR
Wszystkie ceny 17 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
SIGMA SPORT BC 80 WR P rzewodowy komputer rowerowy z wieloma funkcjami wys | 77 zł |
Licznik rowerowy SIGMA BC 8.0 WR | 77 zł |
Licznik Sigma Bc 8.0 WR | 90 zł |
Sigma Sport BC 8.0 WR Bike Computer with Cable 49082101 | 74 zł |
pokaż 12 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →