Велокомп'ютер / спідометр Garmin Edge 830
Відео 21Фото 11 |
Garmin Edge 830
Тип:бездротовий
Дисплей:з підсвіткою
Датчики:барометр
Сенсорний екран, синхронізація зі смартфоном, Wi-Fi
Календар, погода, цикли тренувань, сумісність з Vector, дисплеєм Varia Vision, радаром і фарами Varia, Garmin Connect. Детектор аварій.
Всі характеристики
Характеристики Edge 830
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Garmin 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Garmin.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Garmin Edge 830
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Garmin Zestaw czujników Edge 830 ekran dotykowy GPS komputer rowerowy z ma | 3 017 zł |
Garmin Edge 830 010-02061-01 | 1 543 zł |
Licznik rowerowy Garmin Edge 830 MTB Bundle | 1 919 zł |
Edge 830 | 1 749 zł |
Відеоогляди
Додаткові функції і можливості велокомп'ютера / спідометра Garmin Edge 830:
- Virtual Partner (змагання з цифровим суперником)
- Courses (змагання з Вашими попередніми результатами)
- Auto Pause (автоматична зупинка і запуск таймера на підставі Вашої поточної швидкості)
- Auto Lap (автоматичне початок нового кола)
- Auto Scroll (прокрутка сторінок даних під час тренування)
- Складні тренування (створення планів тренувань для досягнення певних спортивних цілей)
РекомендуємоПорівняти в таблиці →