Licznik rowerowy / prędkościomierz Garmin Edge 830
Wideo 21Zdjęcia 11 |
Garmin Edge 830
Rodzaj:bezprzewodowy
Wyświetlacz:z podświetleniem
Czujniki:barometr
Ekran dotykowy, synchronizacja ze smartfonem, Wi-Fi
Kalendarz, pogoda, cykle treningowe, kompatybilność Vector, wyświetlacz Varia Vision, radar i reflektory Varia, Garmin Connect. Czujka alarmowa.
Wszystkie dane techniczne
Dane techniczne Edge 830
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Garmin 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Garmin.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Garmin Edge 830
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Garmin Zestaw czujników Edge 830 ekran dotykowy GPS komputer rowerowy z ma | 2 938 zł |
Garmin Edge 830 010-02061-01 | 1 543 zł |
Licznik rowerowy Garmin Edge 830 MTB Bundle | 1 919 zł |
Edge 830 | 1 749 zł |
Wideo recenzje
Zaawansowane funkcje i możliwości licznika rowerowego / prędkościomierza Garmin Edge 830:
- Virtual Partner (rywalizacja z cyfrowym rywalem)
- Courses (konkurencja z Twoimi wcześniejszymi wynikami)
- Auto Pause (automatycznie wstrzymuje i uruchamia stoper na podstawie aktualnej prędkości)
- Auto Lap (automatycznie rozpoczyna nowe okrążenie)
- Auto Scroll (przewijanie stron danych podczas treningu)
- Złożone treningi (tworzenie planów treningowych dla osiągnięcia określonych celów sportowych)
PolecamyPorównaj w tabeli →