Licznik rowerowy / prędkościomierz Garmin Edge Explore ( 010-02029-00)
Wideo 21Zdjęcia 3 |
Garmin Edge Explore
Rodzaj:bezprzewodowy
Wyświetlacz:z podświetleniem
Kadencja, tętno (monitor tętna). Kompatybilny z akcesoriami rowerowymi Varia. Powiadomienia na smartfony.
Czujniki kadencji i tętna należy zakupić osobno lub w rozszerzonej konfiguracji.
Wszystkie dane techniczne
Dane techniczne Edge Explore
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Garmin 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Garmin.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Garmin Edge Explore
Wszystkie ceny 28 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Garmin Unisex-Dorosły Edge Explore 2 010-02703-10 Komputer Rowerowy Biały/ | 1 060 zł |
GARMIN Nawigacja rowerowa GARMIN Edge Explore 2 010-02703-10 Czarny | 1 319 zł |
Garmin Edge Explore 2 | 1 204 zł |
Nawigacja GARMIN Edge Explore GPS | 779 zł |
Garmin Edge Explore 2 GDZ-ROW-A-GAR-038 | 1 499 zł |
pokaż 20 ofert
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →