Licznik rowerowy / prędkościomierz Garmin Edge 1040 Bundle (010-02503-10)
Wideo 22Zdjęcia 58 |
Garmin Edge 1040 Bundle
Rodzaj:bezprzewodowy
Wyświetlacz:z podświetleniem
Statystyka:prędkość, dystans
Czujniki:termometr, barometr
Ekran dotykowy, synchronizacja ze smartfonem, Wi-Fi. Zestaw - zestaw Czujniki Prędkości i Kadencji, pulsometr.
Kalendarz, pogoda, cykle treningowe, kompatybilność z wyświetlaczem Varia Vision, radarem i reflektorami Varia, Garmin Connect. Wykrywacz wypadków.
EDGE® Remote, VARIA™ Remote, integracja synchronizowanej zmiany biegów Shimano DI2, Smart Trainer Control, CLIMBPRO™ Ascent Planner.
Wszystkie dane techniczne
Dane techniczne Edge 1040 Bundle
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Garmin 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Garmin.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Garmin Edge 1040 Bundle
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Garmin Edge 1040 Bundle | 3 059 zł |
Garmin Edge 1040 Bundle | 3 239 zł |
Garmin Edge 1040 GPS Bicycle computer Bundle 010-02503-11 | 2 709 zł |
Nawigacja GPS Garmin Nawigacja rowerowa GPS Garmin Edge 1040 zestaw | 3 059 zł |
Garmin Edge 1040 Bundle Cycling Computer Czarny | 2 387 zł |
Wideo recenzje
Connect IQ, VIRB® Remote, Find My EDGE®, INREACH® Compatible.
PolecamyPorównaj w tabeli →