Rower Indiana Moena A3B 28 2024
Zdjęcia 31 |
Indiana Moena A3B 28 2024 |
|
Jak dbać o rower i przygotować go do sezonuKażdy rower wymaga szczególnej uwagi i odpowiedniej jakości konserwacji.
Jak wybrać rower według rozmiaru ramy: 5 najważniejszych wskazówekWyjaśniamy, dlaczego tabele uniwersalne nie są najlepszym pomocnikiem przy wyborze ramy roweru
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Indiana Moena A3B 28 2024
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Rower miejski INDIANA Moena A3B 28 cali damski Miętowo-biały | 1 150 zł |
Rower miejski INDIANA Moena A3B 28 cali damski Biało-lazurowy | 1 150 zł |
Rower miejski INDIANA Moena A3B 28 cali damski Biało-lazurowy | 1 150 zł |
PodobnePorównaj w tabeli →