Rower ORBEA MX 50 29 2016
Zdjęcia 3 |
ORBEA MX 50 29 2016 |
|
Jak dbać o rower i przygotować go do sezonuKażdy rower wymaga szczególnej uwagi i odpowiedniej jakości konserwacji.
Jak wybrać rower według rozmiaru ramy: 5 najważniejszych wskazówekWyjaśniamy, dlaczego tabele uniwersalne nie są najlepszym pomocnikiem przy wyborze ramy roweru
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog ORBEA 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele ORBEA.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup ORBEA MX 50 29 2016
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Rower górski Orbea MX 29 50 48 XL | 2 798 zł |
Orbea, Rower górski,MX 29, Czarny | 2 799 zł |
Rower górski Orbea MX 29 50 L - 175-184 cm | 2 798 zł |
Orbea, Rower górski,MX 29 50 czarny | 2 799 zł |
PodobnePorównaj w tabeli →