Opona rowerowa Continental Double Fighter III 29x2.0
Wideo 3Zdjęcia 15 |
Continental Double Fighter III 29x2.0 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Continental 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Continental.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Continental Double Fighter III 29x2.0
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Continental - Opona refleksyjna Continental 50-622 DoubleFighter III 29 x | 90 zł |
MTB tire Continental Double fighter III 29X2,00 0101239 | 74 zł |
Continental Opona Continental Double Fighter III 29 x 2,0 (622-50) uniwers | 92 zł |
CONTINENTAL OPONA 29", 50-622 DOUBLE FIGHTER III DRUT CZARNA Z REFLEXEM 01 | 90 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje Continental Double Fighter III 29x2.0
Ceny na Continental Double Fighter III 29x2.0 |
---|---|---|---|---|
Continental Double Fighter III 16x1.75 | od 56 zł | 4 oferty | ||
Continental Double Fighter III 24x1.75 | od 59 zł | 2 oferty | ||
Continental Double Fighter III 24x2.0 | od 70 zł | 4 oferty | ||
Continental Double Fighter III 26x1.9 | od 78 zł | 3 oferty | ||
Continental Double Fighter III 27.5x2.0 | od 74 zł | 2 oferty | ||
Continental Double Fighter III 29x2.0 | od 74 zł | 5 oferty | ||
Continental Double Fighter III 700x35C | od 59 zł | 6 oferty |
Polecamy