Opona rowerowa Continental Race King SWS 29x2.2 (0150296)
Continental Race King SWS 29x2.2 |
|
Technologia - system ShieldWall. Mieszanka - PureGrip.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Continental 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Continental.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Continental Race King SWS 29x2.2
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Continental Race King Tubeless 29 x 2,20- 55-622 | 157 zł |
Continental Race King II Performance 29x2,20" 0150296 | 83 zł |
Continental Opona MTB Continental Race King 29x2.2 Performance czarna zwij | 154 zł |
Continental Continental Race King II 29/28" (622 mm) Black 2.2 Opona rower | 126 zł |
Continental Race King Ii Tubeless 29´´ X 2.20 Mtb Tyre Czarny 29´´ x 2.20 | 115 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →