Opona rowerowa Continental Mountain King SWS 29x2.3 Folding (0150294)
Continental Mountain King SWS 29x2.3 Folding |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Continental 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Continental.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Continental Mountain King SWS 29x2.3 Folding
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Continental Tire Mountain King Ii Performance Foldable 29x2.3 0150294 | 109 zł |
Continental Continental Mountain King III 29/28" (622 mm) Black 2.3 Opona | 133 zł |
Opona Continental Mountain King Iii Sw 29X2.3 Zwijana Czarna Co0150294 | 150 zł |
Continental Mountain King Iii Tubeless 29´´ X 2.30 Mtb Tyre Czarny 29´´ x | 110 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →