Велошина Continental Mountain King Wire 26x2.3 (0150424)
Continental Mountain King Wire 26x2.3 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Continental 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Continental.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Continental Mountain King Wire 26x2.3
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Opona rowerowa CONTINENTAL Mountain King 26 x 2.30 CO0150424 | 100 zł |
Continental Opona Continental Mountain King 26x2,3 drutówka | 85 zł |
Continental, Opona 26 x 2,30, Mountain King drut | 90 zł |
Рекомендуємо