Велошина Continental Mountain King SWS 29x2.3 Folding (0150294)
Continental Mountain King SWS 29x2.3 Folding |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Continental 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Continental.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Continental Mountain King SWS 29x2.3 Folding
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Continental Tire Mountain King Ii Performance Foldable 29x2.3 0150294 | 109 zł |
Continental Continental Mountain King III 29/28" (622 mm) Black 2.3 Opona | 132 zł |
Opona Continental Mountain King Iii Sw 29X2.3 Zwijana Czarna Co0150294 | 150 zł |
Continental Mountain King Iii Tubeless 29´´ X 2.30 Mtb Tyre Czarny 29´´ x | 111 zł |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →