Велошина Continental Double Fighter III 29x2.0
Відео 3Фото 15 |
Continental Double Fighter III 29x2.0 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Continental 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Continental.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Continental Double Fighter III 29x2.0
Усі ціни 6 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Continental - Opona refleksyjna Continental 50-622 DoubleFighter III 29 x | 90 zł |
MTB tire Continental Double fighter III 29X2,00 0101239 | 74 zł |
Continental Opona Continental Double Fighter III 29 x 2,0 (622-50) uniwers | 92 zł |
Opona Continental Double Fighter III 29 x 2.0 Drut | 69 zł |
CONTINENTAL OPONA 29", 50-622 DOUBLE FIGHTER III DRUT CZARNA Z REFLEXEM 01 | 90 zł |
Continental Double Fighter Iii 180 Tpi Sport Reflex 29´´ X 2.00 Rigid Mtb | 72 zł |
Відеоогляди
Модификації Continental Double Fighter III 29x2.0
Ціни на Continental Double Fighter III 29x2.0 |
---|---|---|---|---|
Continental Double Fighter III 16x1.75 | від 56 zł | 4 пропозиції | ||
Continental Double Fighter III 24x1.75 | від 59 zł | 2 пропозиції | ||
Continental Double Fighter III 24x2.0 | від 70 zł | 4 пропозиції | ||
Continental Double Fighter III 26x1.9 | від 78 zł | 3 пропозиції | ||
Continental Double Fighter III 27.5x2.0 | від 75 zł | 2 пропозиції | ||
Continental Double Fighter III 29x2.0 | від 69 zł | 8 пропозицій | ||
Continental Double Fighter III 700x35C | від 59 zł | 4 пропозиції |
Рекомендуємо