Велошина Schwalbe Marathon Racer RaceGuard Performance Wired 28x1.35
Фото 10 |
Schwalbe Marathon Racer RaceGuard Performance Wired 28x1.35 |
|
Можливість установки також і на електровелосипеди, добре підходить для високих швидкостей
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Schwalbe 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Schwalbe.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Schwalbe Marathon Racer RaceGuard Performance Wired 28x1.35
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Marathon Racer tire 700x35 (28x1,35) 11100290 | 109 zł |
Schwalbe Schwalbe Marathon RACER, tires (clincher, ETRTO 35-622) | 107 zł |
Schwalbe Marathon Racer Performance Raceguard Speedgrip 700c X 35 Urban Ty | 87 zł |
Модификації Schwalbe Marathon Racer RaceGuard Performance Wired 28x1.35
Ціни на Schwalbe Marathon Racer RaceGuard Performance Wired 28x1.35 |
---|---|---|---|---|
Schwalbe Marathon Racer RaceGuard Performance Wired 18x1.5 | від 78 zł | 1 пропозиція | ||
Schwalbe Marathon Racer RaceGuard Performance Wired 20x1.5 | від 121 zł | 1 пропозиція | ||
Schwalbe Marathon Racer RaceGuard Performance Wired 28x1.2 | від 97 zł | 2 пропозиції | ||
Schwalbe Marathon Racer RaceGuard Performance Wired 28x1.5 | від 97 zł | 3 пропозиції | ||
Schwalbe Marathon Racer RaceGuard Performance Wired 28x1.35 | від 87 zł | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →