Opona rowerowa Continental Race King 29x2.2
Wideo 21Zdjęcia 7 |
Continental Race King 29x2.2 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Continental 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Continental.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Continental Race King 29x2.2
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Continental składana opona skórzana Continental 55-622 Race King 29 x 220 | 288 zł |
Opona MTB Continental Race King 29x2.2 czarna Reflex drutowa | 125 zł |
Continental Opona rowerowa Continental Race King 29x 2.2 Uniwersalny | 76 zł |
Continental Race King Protection Blackchili Tubeless 29´´ X 2.20 Mtb Tyre | 219 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje Continental Race King 29x2.2
Ceny na Continental Race King 29x2.2 |
---|---|---|---|---|
Continental Race King 26x2.0 | od 104 zł | 5 oferty | ||
Continental Race King 26x2.2 | od 213 zł | 7 oferty | ||
Continental Race King 27.5x2.0 | od 86 zł | 3 oferty | ||
Continental Race King 27.5x2.2 | od 104 zł | 6 oferty | ||
Continental Race King 29x2.2 | od 76 zł | 5 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →