Opona rowerowa Continental Race King Performance 29x2.2
Zdjęcia 7 |
Continental Race King Performance 29x2.2 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Continental 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Continental.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Continental Race King Performance 29x2.2
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Opona CONTINENTAL MTB Race King 29x2.2 (55-622) | 91 zł |
Opona MTB Continental Race King 29x2.2 czarna drutowa | 91 zł |
Continental Opona rowerowa Continental Race King 29x 2.2 uniwersalny | 100 zł |
Opona Continental Race King 29 x 2.20 Czarna Drut 740g 55-622 | 96 zł |
Continental, Opona 29 x 2,20, Race King Drut 740g | 88 zł |
Opona Continental Race King 29 x 2.20 Czarna Drut 740g | 96 zł |
Opona MTB Continental Race King 29x2.2 czarna drutowa | 71 zł |
Modyfikacje Continental Race King Performance 29x2.2
Ceny na Continental Race King Performance 29x2.2 |
---|---|---|---|---|
Continental Race King Performance 27.5x2.0 | od 63 zł | 15 oferty | ||
Continental Race King Performance 27.5x2.2 | od 85 zł | 3 oferty | ||
Continental Race King Performance 29x2.0 | od 88 zł | 2 oferty | ||
Continental Race King Performance 29x2.2 | od 71 zł | 9 oferty |
Polecamy