Велошина Continental Race King 26x2.2
Відео 21Фото 11 |
Continental Race King 26x2.2 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Continental 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Continental.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Continental Race King 26x2.2
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Opona rowerowa CONTINENTAL Race King ProTection 26 x 2.2 CO0101486 | 230 zł |
Continental Race King II Protection 26x2.2" Folding Tire 0101486 | 213 zł |
Opona rowerowa CONTINENTAL Race King ProTection 26 x 2.2 CO0101486 | 230 zł |
Continental Tire Race King Race Sport 26x2.2 (55-559) 0101485 | 235 zł |
Відеоогляди
Модификації Continental Race King 26x2.2
Ціни на Continental Race King 26x2.2 |
---|---|---|---|---|
Continental Race King 26x2.0 | від 102 zł | 5 пропозицій | ||
Continental Race King 26x2.2 | від 213 zł | 5 пропозицій | ||
Continental Race King 27.5x2.0 | від 85 zł | 2 пропозиції | ||
Continental Race King 27.5x2.2 | від 104 zł | 6 пропозицій | ||
Continental Race King 29x2.2 | від 125 zł | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →