Opona rowerowa Continental Ride City 26x1.75
Continental Ride City 26x1.75 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Continental 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Continental.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Continental Ride City 26x1.75
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Opona Continental Ride City | 84 zł |
Continental Opona Continental Ride City 26 x 1,75 (559-47) Reflex drutówka | 97 zł |
Opona rowerowa Continental Ride City 101552 black black 26 x 1.75 | 100 zł |
CONTINENTAL OPONA 26x1,75" RIDE CITY 47-559 DRUT CZARNA REFLEX 0101552 | 100 zł |
Continental Ride City 26´´ X 47 Rigid Urban Tyre Czarny 26´´ x 47 | 73 zł |
Modyfikacje Continental Ride City 26x1.75
Ceny na Continental Ride City 26x1.75 |
---|---|---|---|---|
Continental Ride City 26x1.75 | od 73 zł | 7 oferty | ||
Continental Ride City 28x1 1/4x1 3/4 | od 73 zł | 3 oferty | ||
Continental Ride City 28x1 3/8x1 5/8 | od 76 zł | 5 oferty | ||
Continental Ride City 28x1.75 | od 86 zł | 4 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →