Opona rowerowa Continental Ride City 28x1 3/8x1 5/8
Continental Ride City 28x1 3/8x1 5/8 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Continental 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Continental.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Continental Ride City 28x1 3/8x1 5/8
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
CONTINENTAL OPONA 28x1 3/8" RIDE CITY 37-622 DRUT CZARNA REFLEX 0101554 | 85 zł |
Continental Ride City Reflex 37-622 Reflective 0101554 | 78 zł |
Continental Ride City 700c X 35 Rigid Urban Tyre Czarny 700C x 35 | 76 zł |
Modyfikacje Continental Ride City 28x1 3/8x1 5/8
Ceny na Continental Ride City 28x1 3/8x1 5/8 |
---|---|---|---|---|
Continental Ride City 26x1.75 | od 71 zł | 6 oferty | ||
Continental Ride City 28x1 1/4x1 3/4 | od 74 zł | 2 oferty | ||
Continental Ride City 28x1 3/8x1 5/8 | od 76 zł | 4 oferty | ||
Continental Ride City 28x1.75 | od 86 zł | 5 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →