Велошина Continental Ride City 28x1 3/8x1 5/8
Continental Ride City 28x1 3/8x1 5/8 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Continental 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Continental.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Continental Ride City 28x1 3/8x1 5/8
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Continental Ride City Reflex 37-622 Reflective 0101554 | 78 zł |
Continental Opona Continental Ride City 28 x 1,45 (622-37) Reflex drutówka | 99 zł |
CONTINENTAL OPONA 28x1 3/8" RIDE CITY 37-622 DRUT CZARNA REFLEX 0101554 | 85 zł |
Continental Ride City 700c X 35 Rigid Urban Tyre Czarny 700C x 35 | 76 zł |
Модификації Continental Ride City 28x1 3/8x1 5/8
Ціни на Continental Ride City 28x1 3/8x1 5/8 |
---|---|---|---|---|
Continental Ride City 26x1.75 | від 73 zł | 7 пропозицій | ||
Continental Ride City 28x1 1/4x1 3/4 | від 74 zł | 3 пропозиції | ||
Continental Ride City 28x1 3/8x1 5/8 | від 76 zł | 5 пропозицій | ||
Continental Ride City 28x1.75 | від 86 zł | 2 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →